Állásajánlat: Szoftvertesztelő

Ügyviteli és vállalatirányítási szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cégünk főállású Szoftvertesztelő munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A vállalat saját fejlesztésű alkalmazásainak tesztelése manuálisan és/vagy automatizáltan
  • Feltárt hibák jelentése, követése, újra tesztelése
  • Hibakeresés, a talált hibák naplózása, kezelése
  • Tesztelési forgatókönyvek készítése, végrehajtása, dokumentálása
  • Tesztdokumentáció készítése
  • Fejlesztői csapat munkájában aktív részvétel

Elvárások:

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
  • Kreativitás, folyamatban való gondolkodás
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés, analitikus gondolkodásmód
  • Gazdasági vagy informatikai szakirányú végzettség

Előnyt jelent:

  • Adatbázis kezelési (SQL) ismeretek
  • Ranorex teszt automatizációs rendszerben szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum, Kanban),
  • Feladat kezelő rendszerben szerzett tapasztalat (JIRA, Axosoft, stb.)
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével várjuk ezen a címen: allas@progen.hu