Állásajánlat: Junior szoftverfejlesztő

Ügyviteli és vállalatirányítási szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cégünk főállású junior szoftverfejlesztő munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Felhasználóknak értéket teremtő ERP funkcionalitás agilis módszertan szerinti fejlesztése
  • Vállalatirányítási rendszer adatbázis fejlesztése:
    • Üzleti logika megvalósítása
    • Lekérdezések (formanyomtatványok, kimutatások stb.)
    • Meglévő eljárások optimalizálása
  • Vállalatirányítási rendszer frontend fejlesztése:
    • Adatbeviteli jellegű funkciók
    • Lekérdezés jellegű funkciók

Téged keresünk, ha:

  • Fontos számodra a meglévő programkód gyors megértése, optimalizálása, továbbfejlesztése
  • Rendelkezel a T-SQL programozási nyelvismerettel
  • Van Frontend vagy Backend fejlesztési tapasztalatod
  • Képes vagy komplex funkciók megvalósítására

Várunk, ha igaz rád:

  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés képessége
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
  • Összefüggésekben való gondolkodás
  • Igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Munkafegyelem, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Hatékony kommunikáció

Előnnyel indulsz, ha az alábbiakkal is rendelkezel:

  • Felsőfokú informatikai tanulmányok
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztési tapasztalat
  • Gazdasági, logisztikai, bérszámfejtés ismeretek
  • Tapasztalat a következő területeken: Delphi, C#, .NET, React
  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
  • Feladat kezelő rendszerben szerzett tapasztalat (JIRA, Axosoft, stb.)
  • Angolnyelv középszintű ismerete

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Együttműködő, jó hangulatú csapat
  • Inspiráló, kihívást jelentő feladatok
  • Belső oktatás, mentor program
  • Belső szakmai karrierépítés támogatása
  • Korrekt jövedelem
  • Hibrid munkavégzés (home office + színvonalas iroda)
  • Rendszeres csapatépítő események

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével várjuk ezen a címen: allas@progen.hu