Állásajánlat: Senior online marketing specialista

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, a PROGEN Kft., a piacon méltán ismert és népszerű Nagy Machinátor és sERPa integrált ügyviteli és ERP rendszerek fejlesztője, több mint harminc éve működik sikerrel a hazai informatikai szolgáltató piacon. Marketing csapatunk bővítéséhez, online marketing tevékenységünk és digitális csatornáink fejlesztéséhez kulcspozícióba keressük új kollégánkat senior online marketing specialista pozícióba.

Ez a munkakör kiváló lehetőség önnek, ha kihívást keres, fejlődni szeretne, új területeken kamatoztatná akár ügynökségnél, akár cégnél szerzett korábbi tapasztalatait, ha szeret új dolgokat létrehozni és építkezni, ha érdeklik egy innovatív IT cég B2B digitális marketing feladatai, és vonzzák a munkája során felmerülő kihívások.

Feladatok

  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás, ügynökség briefelése, ügynökség munkájának folyamatos kontrollálása, a hirdetési stratégia kiépítésében való aktív részvétel
  • Online hirdetések menedzsmentje, az ügynökség munkájának irányítása: Google Ads, Facebook, Youtube, PPC, optimalizálás, kampánykezelés
  • Közösségi médiacsatornák (Facebook, LinkedIN) nyomon követése, a cég marketingstratégiájának érvényesítése, feladatok menedzselése
  • Közösségi média kampányok menedzsmentje, alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Online marketing tevékenység monitorozása, statisztikák, riportok készítése
  • Szövegírás, videók és egyéb online tartalom-menedzsment stratégia kialakítása, megvalósítása
  • eDM kampányok lebonyolítása, hírlevelek írása, összeállítása, A-B tesztek megvalósítása
  • Weboldal SEO szempontok szerinti kezelése, konverziók követése, landing oldalak optimalizálási javaslatai, split tesztek
  • Piackutatási, célcsoport szegmentálási feladatokban, online buyer personák kialakításában való részvétel
  • Kérdőívek, elégedettségi felmérések menedzselése, kiértékelése

Elvárások

  • Min. 2-3 év online marketing tapasztalat
  • Jó szövegírási képesség (sales oldalak), kiváló helyesírás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Informatikai eszközök magas szintű ismerete és használata (MS Office, keresők, Google Ads, Analytics, hírlevélküldő rendszer, CMS stb.)
  • Online értékesítés orientált szemlélet
  • Stratégiai elemző gondolkodásmód, és feladatok egységbe foglalásának képessége
  • Kreatív, kezdeményező és rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • Kereskedelem és/vagy marketing területén szerzett főiskolai vagy egyetemi szintű közgazdász oklevél vagy más releváns felsőfokú végzettség
  • Nyitottság, érdeklődés az informatika világával kapcsolatban
  • Photoshop ismeret
  • HTML ismeret
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk

Egy igazán befogadó, együttműködő, dinamikus csapat részévé válhat, szerethető munkahelyi légkörben. Kollégáinkat segítjük a fejlődésben. Cégünknél hibrid munkavégzés van, kivéve a születésnapján, mert akkor hagyjuk ünnepelni a családja, barátai körében.

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével az allas@progen.hu címre várjuk.