Állásajánlat: ERP tanácsadó

Ügyviteli és vállalatirányítási szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cégünk főállású

ERP Tanácsadó

munkatársat keres

A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, a PROGEN Kft., a piacon méltán ismert és népszerű Nagy Machinátor és sERPa integrált ügyviteli és ERP rendszerek fejlesztője, több mint harminc éve működik sikerrel a hazai informatikai szolgáltató piacon.
A Progen most egy izgalmas lehetőséget kínál arra, hogy csatlakozzon csapatunkhoz. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a fejlett technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keressük új kollégánkat ERP tanácsadó pozícióba.
Ez a munkakör kiváló lehetőség önnek, ha nem riad vissza a szakmai kihívásoktól és karrierjében tanácsadói területen szeretne továbblépni.

Amit kínálunk:

Egy igazán befogadó, együttműködő, dinamikus csapat részévé válhat, szerethető munkahelyi légkörben. Hosszú távon számítunk a kollégáinkra, segítjük a fejlődésben folyamatos szakmai képzésekkel, workshopokkal. Hibrid munkavégzés, kivéve a születésnapján, mert akkor hagyjuk ünnepelni a családja, barátai körében, születésnapi extra szabadsággal.

A feladat leírása:

  • A PROGEN Kft. vállalatirányítási rendszerének átfogó ismerete
  • Programkezelési tanácsadás, oktatás, segítségnyújtás ügyfeleink részére
  • Az ügyfelek és a fejlesztői csapat közötti közvetítés
  • Ügyfelektől beérkező bejelentések dokumentálása, kivizsgálása, megoldása
  • Termékfejlesztésben történő aktív részvétel: fejlesztési javaslattétel, funkcionális tervezés, tesztelés, dokumentálás
  • Bevezetési feladatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági, pénzügyi vagy informatikai szakirányú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfél orientált szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gazdaságtudományok területén szerzett főiskolai vagy egyetemi szintű közgazdász oklevél
  • Legalább 1-2 év szakmai gyakorlat könyvelési és/vagy informatikai területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy logisztikai folyamatok alapos ismerete, webfejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • ERP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Projektszervezetben szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angolnyelv középszintű ismerete

Fényképes önéletrajzát az alábbi címre várjuk: allas@progen.hu